Autoservis, malá dílna, domácí garáž nebo pouze nákup a prodej náhradních dílů? V našem rozvozovém okolí jsme schopni spolupracovat s každým bez ohledu na velikost odběru a to s expresním dovozem zdarma!

Dodavatelů náhradních autodílů je k dispozici bezesporu mnoho. Výhodou, kterou Vám můžeme nabídnout my, je nezávislost na rozvozových časech, osobní přístup a partnerské slevy i při nízkých odběrech zboží.

Distribuční sklad, rozvozy ihned a zdarma

Náš distribuční sklad se nachází přímo v sídle naší společnosti na adrese Veleň, Hlavní 202. Tento sklad nabízí přibližně 40 000 položek okamžitě k odběru. Jejich dostupnost, spolu s Vaší cenou a doporučenou maloobchodní cenou, vidíte v reálném čase přímo v našem e-shopu. Váš zákazník tak okamžitě ví, kolik ho bude oprava stát a kdy bude hotova.

V případě, že je objednávka zadána a položka je k dispozici v našem distribučním skladu, její příprava a expedice začíná okamžitě. Nemusíte tedy čekat na striktní časové intervaly rozvozů jiných dodavatelů. Dle dohody máte své zboží připravené k namontování v rozmezí 20 – 90 minut.

V případě, že položka není dostupná v našem distribučním skladě, je zde stále náš centrální sklad, který nabízí další desetitisíce položek. Zboží z centrálního skladu lze stáhnout v rámci několika hodin, případně i rychleji. Stav položky v centrálním skladu je taktéž vidět v e-shopu.

Autodíly dle VIN

Pokud jste v našem e-shopu nenalezli co jste hledali, neváhejte zavolat. Pro naše partnery a odběratele jsme schopni dohledat druhovýrobní i originální díly dle VIN vozidla všech značek.