autoservis a prodejna autodílů

Důležité odkazy

služby

Opravy vozidel

Nabízíme kompletní servis automobilů všech značek a typů. Díky skladu náhradních dílů a zkušenostem našich mechaniků je Vaše oprava provedena bez zbytečných prodlev.

Prodej náhradních dílů

Náš sklad náhradních dílů obsahuje 4 000 položek ihned k odběru. Potřebný díl vám vyhledá jeden z našich zkušených prodejců.

E-Shop

Díly pro Váše vozidlo si můžete objednat i z pohodlí domova prostřednictvím našeho e-shopu.

Pneuservis

v rámci pneuservisu provádíme standardní sezónní výměny pneumatik i opravy defektů. Nabízíme prodej nových i ojetých pneumatik.

Dále nabízíme

Seřízení geometrie

Kontrola a seřízení geometrie je stěžejním servisním úkonem pro dobrou ovladatelnost vozidla a životnost pneumatik. Tuto službu jsme schopni poskytnout ve většině případů na počkání.

Diagnostiku řídící jednotky

Díky diagnostickému zařízení TSPRO firmy DevCom jsme schopni diagnostikovat systémové chyby, provádět jejich mazání a obnovit servisní data.

Plnění klimatizace

Podnik vlastní certifikaci pro servis klimatizací. Mimo oprav samotné soustavy jste tedy schopni provést i dezinfekci, čištění a doplnění klimatizace.

Autolakovna

Jsme schopni zařídit lakování jednotlivých částí karoserie, nebo celého vozu.

Přejete si...

Stát se naším partnerem?

Rozšířit náš tým?

Náš tým

Nedílnou součástí našeho týmu jsou samozřejmě zkušení mechanici, prodejci a pracovníci administrativy.

Zákazníků
Zakázek ročně
Autodílů skladem
Zkušených zaměstnanců

Slova našich zákazníků

O nás

L&M Servis Princ s.r.o. je autoservis a prodejna náhradních dílů. Nachází se ve vesnici Veleň v okrese Praha-východ. Jako neautorizovaný servis poskytuje opravárenské služby pro vozidla všech značek a typů. Obrovskou výhodou je přidružená prodejna náhradních dílů a její sklad, díky kterému má autoservis při opravách k dispozici 4 000 autodílů ihned připravených pro namontování do vašeho vozidla. Mimo rychlosti oprav si podnik, díky zkušenému týmu mechaniků, zakládá také na šíři poskytovaných služeb a oprav a kvalitě práce. Spokojený zákazník je naší prioritou.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ O NAŠÍ SPOLEČNOSTI?

Novinky

Kontakt

Po – pá
8:00 – 17:00