PNEUSERVIS

V rámci autoservisu lze využít i pneuservisní služby. Poskytujeme kompletní servis včetně přezutí pneumatik a vyvážení jak plechových, tak hliníkových kol. Níže uvedené ceny jsou stanoveny pro 4 kola / pneumatiky a v ceně jsou zahrnuty ventilky i závaží pro vyvážení kol.

Přezutí a vyvážení kol lze ve většině případů poskytnout na počkání. Ve frekventovanějších měsících, jako je například říjen, je přesto lepší se objednat.

Výměna kol (demontáž + montáž)

350 Kč

Přezutí pneumatik


230 Kč

Vyvážení kol

Plechové: 260 Kč
Hliníkové: 370 Kč

Oprava defektu

Cena dle charakteristiky defektu

PRODEJ PNEUMATIK

Nabízíme možnost zakoupení nových i použitých pneumatik. Běžnější rozměry pneumatik pro Vás držíme skladem k okamžitému odběru. Nicméně i Vými specifikovaný rozměr či značka lze po vyšem objednání vyzvednout do 24 hodin.

Pneumatiky Mitas

Lze u nás objednat také pneumatiky značky Mitas, která se zaměřuje na mimosilniční pneumatiky. Lze tak objednat pneumatiky i pro traktory, vysokozdvižné vozíky, zemědělské a stavební stroje a jiné.

 

Pro objednání nebo více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Povinnost zimních pneumatik

Dle zákona je povinné používat zimní pneumatiky od 1. listopadu do 31. března, ale pouze pokud:

  • Je na silnici souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

  •  Lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

Vzhledem k nepředvídatelnému počasí a Vaší bezpečnosti ale doporučujeme do 1. listopadu přezout na zimní pneumatiky bez ohledu na předpověď počasí.